My diary

Nebudou moc přibývat články

12. května 2008 v 20:02 | Irma-blunk
Ahojky,
Jelikož je už venku teplo, tak každou chvíli někde lítám, buď se jedu projet s kamarádkama na kole, nebo chodím ven, navštěvuju příbuzný a nějaký ty akcičky se taky naskytnou. Takže nemám moc času být na počítači a vymýšlet nový náměty na články. Ve škole jsem se taky trochu zhoršila, njn prostě s teplem se tak trochu rozjíždím. Nedávno jsem se taky vrátila z dovolený, takže toho musím hodně dohnat, jak ve škola, tak i normálně. Takže až budu mít někdy víc času a nějaký nápad, tak se něco přidám, nebudu se dávat už asi ani statistiky, protože se zobrazují na blogu a je zbytečný to psát znova jako článek, stejně jsem to dělala tak, abych měla více článků.
Neříkám zrovna, že s tímto blogem končím nebo nějak tak, ale prostě nejsou nápady a hlavně je teplo, takže by byla blbost trčet pořád doma u počítače, stejně tady už skoro nic nedělám. Takže ještě jednou, až budu mít někdy víc času tak sem něco dám, ale nevím kdy to bude a co sem dám.
Nějak jsem se rozepsala, nebo spíš se do toho zamotala. Takže tímto končím tento článek...
S pozdravem Irma-blunk

Narozeniny

12. dubna 2008 v 10:54 | Irma-blunk
Ahojky všichni,
dneska je super den. Sice není venku zrovna hezky ale dneska mám narozeniny. Jdu to slavit se svýma kamarádama do Vilémova, ale mrzí mě, že tam nebude Alushenka a dalších mnoho kamarádů, kteří tam nejedou. A jak se daří dneska vám? Doufám, že dobře.

Jupí jsem zdravá

6. dubna 2008 v 14:29 | Irma-blunk
Ahojky...
Konečně horečka ustoupila. Nevím nějak se svět zbláznil, ještě v pátek ráno jsem 39 horečku ale od té doby to kleslo a ani mírně zvýšenou teplotu nemám. Škoda, myslela jsem si, že se uleju ze čtvrtletky z matiky, kterou píšeme zítra. Tak jsem toho využila a jela jsem s mamkou do Prahy nakupovat. Teď se snažím, alespoň trochu učit, ale nějak se mi do toho nechce. A jak se máte vy? Těšíte se na zítřek do školy?
 
 

Reklama