Blog

Konec mého blogu

31. srpna 2008 v 20:36 | Irma-blunk
Ahojky....
Jak vidíte tento blog velmi klesl a už téměř zanikl. Nepřidávám sem už skoro nic, jelikož jsou už i jiné zájmy a hlavně se musím taky dost soustředit na školu, tak prostě není čas. Nezúčasňuju se žádných soutěží ani bleskovek.Tento blog mi přinesl hodně. Přátelé jako jsou třeba Dajanka, Theuska, a mnoho další. Budu na tyto léta budu vzpomínat šťastně. Tento blog funguje od 3.2.2006. Jsou to dva roky, 6 měsíců a 28 dní. Na tohle se nikdy nedá zapomenout. Ze začátku sem chodilo minimum lidí a během léta 2007 to bylo maximum v historiii tohoto blogu. Jsem ráda, že sem chodilo tolik lidí, ale já už nevím co sem přidávat. Stejně by zde byly jenom obrázky, statistiky, nějaké ty spřátelené blogy. Ale já bych toho sem chtěla dávat víc, ale nevím co. Nemám inspiraci. Na W.i.t.c.h. se stejně už nedívám a všechno stejně ohledně W.i.t.c.h. stejně znáte.Takže s tímto blogem končím. Nic zde už nebude přibývat, ale rušit ho nebudu. Chtěla bych moc poděkovat Alushence, že mě na blogy přivedla. Dalo mi to hodně. Moc děkuju.
Tímto končím s tímto blogem, ale neznamená to, že se nebudu na vaše blogy stále dívat.
S pozdravem Irma-blunk.....

Zase trochu jinak

8. června 2008 v 16:19 | Irma-blunk
Ahoj,
Tak jsem zase obnovila desing, který zde už byl. Tento dělala Corny-earth. Nechci někoho otravovat jenom kvůli tomu, aby mi udělala desing, tak jsem začala obnovovat.
A jak si jinak užíváte teplo? Už máme jenom 3 týdny do konce školy a všichni se určitě těšíte na prázdniny až nebude škola.
Ještě chci říct, že nejspíš zase nebudou přibývat články. Doufám že mě chápete, že nechci tvrdnout doma, když je venku takový teplo.
Tak se mějte krásně.

Konec víkendu...

27. dubna 2008 v 10:20 | Irma-blunk
Ahojky,
tak a máme tady neděli a to znamená konec víkendu? Já moc ne, včera mi bylo večer špatně, takže jsem venku nebyla moc dlouho, ale za to dneska jdu balit na dovolenou. V úterý ve 2 odpoledne odlétáme z Ruzyňského letiště do Egypta a přilétáme 6. května ve 3 ráno. Strašně se tam těším. Tak já jdu pomalu balit, aby náhodou něco nezapomněla. Mějte se tu krásně.
PS: Nevím, jestli přednastavím nějaké články, protože jedu k prababičce a potom se učit na 3 písemky. Pokusím se něco přednastavit, ale nevím jak budu stíhat.
Ahoj Irma-blunk

Řetězák

16. dubna 2008 v 16:33 | Irma-blunk
Toto je Blogový řetěz.
Spojuje všechny blogaře, kteří to čtou...
Pokud chceš v tomto řetězu pokračovat,
zkopči si to na blog a dopiš své jméno tam dolů...xD

Podkategorie - Fan art

6. dubna 2008 v 19:59 | Irma-blunk

Nebudou příbývat články

4. dubna 2008 v 15:59 | Irma-blunk
Ahojky,
teď nějaký čas nebudou příbývat články, nejspíše jenom tento víkend možná i začátkem týdne, to fakt nevím kdy, protože jsem nemocná a na počítači můžu být jenom chviličku a ani nemám náladu a sílu předpřipravovat nějaký články. Jestli budu mít zítra tak vysokou horečku jako dneska ráno, tak to teda potěš. Takže články až asi v pondělí.
Děkuju za pochopení...

Obnovený desing

22. března 2008 v 7:00 | Irma-blunk
Obnovila jsem již starší desing od Cornelie Hale. Ten původní, zde byl už dlouho, tak jsem obnovila tento, který se mi moc líbil. Doufám, že se líbí i vám. Tento desing, zde bude delší dobu, než najdu nějakýho chudáčka, z kterého vymačkám nějaký desing, nebo budu obnovovat další předešlé.
S pozdravem Irma-blunk

Co zde chybí?

20. března 2008 v 13:21 | Irma-blunk
Chtěla bych se vás upřímně zeptat, co by ste sem přidali? Nevím co sem dávat.... Nemusíte zdrovna psát obrázky, ankety, bleskovky a tak.... Chtěla bych nějaký jiný nápad co zde ještě nebyl a mohl by zaujmout. Budu ráda za každý váš názor...

Petice - help

20. ledna 2008 v 19:04 | Irma-blunk
Budu se inspirovat jako Alushenka a dám sem odkaz na podepsání petice proti týrání zvířat. Nevím, proč zkouší na zvířatech různou kosmetiku a proč mají potřebu zabíjet je. Copak jim to nerve srdce? Dívala jsem se na Alushenky blogu na video o zabíjení kožešinových zvířat. Stačilo mi vidět prvních 20 sekund a už jsem to vypnula protože jsem přes slzy, který jsem měla v očích neviděla. Byla bych moc ráda, kdyby každý, kdo s tímto souhlasí podepsal petici a poslal to dál. Jakýmkoliv způsobem.

Odkaz na podepsání petice.

New design od Corny-earth

20. ledna 2008 v 18:47 | Irma-blunk
Tak a je tu opět nový design. Zase je moc povedený a je jak jinak než s Irmou. Tento design se mi od Corny-earth líbí snad nejvíce ze všech. Všechny byly samozřejmě povedené, ale tento je ještě více. Moc děkuju za to, že si s tím dělala takovou práci. Moc děkuju je nádherný!

Nový design od Corny-earth

13. ledna 2008 v 22:25 | Irma-blunk
Po delší době jsem sem dala nový design, který mi opět udělala Corny-earth a moc se jí povedl. Velice děkuju a doufám, že se líbí i vám.

Omluva

13. ledna 2008 v 22:09 | Irma-blunk
Chtěla jsem se moc omluvit, že jsem sem nic nedávala. Byla jsem od 5. 1.do 12. 1. na horách v Českých žlebech a zapomněla jsem to oznámit na blogu. Všechny končetiny jsou v pořádklu tak sem zítra snad něco přibyde pokud mě něco napadne.

Ocenění za spřátelení od Kate

28. prosince 2007 v 17:27 | Irma-blunk
Moc děkuju za ocenění je krásný...

Ocenění za spřátelení od Willinky

26. prosince 2007 v 23:17 | Irma-blunk
Dostala jsem už dneska druhé ocenění za spřátelení. Tento je od Willinky a je moc krásný. Děkuju moc!

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok

26. prosince 2007 v 11:40 | Irma-blunk
Všem bych chtěla popřát vše nejlepší do Nového roku, ať se vám vše daří a stávají jen dobré věci. Taky chci popřát krásné prožití Vánoc, prožijte je naplno v klidu a pohodě.

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok přeje Irma-blunk.

New design by Corny-earth 2

25. listopadu 2007 v 12:46 | Irma-blunk
Opět nový design a zas je od Corny-earth. Je nádherný. Sice není s Irmou, ale to vůbec nevadí je super a moc za něj děkuji.
Náhled: ↓

Otázka....

13. listopadu 2007 v 21:07 | Irma-blunk
Jak asi vidíte moc toho sem nedávám. Skoro vůbec. Jen zde přibývají statistiky a někdy sem dám nějaké Fan Arty. Návštěvnost drasticky klesla. Dříve jsem měla i kolem 300 a dnes je to kolem 50 lidí denně. Nechci, aby to vyznělo, že vám vyčítám, že sem nechodíte, ale tento blog už pomalu zaniká. Tak se chci zeptat jestli má cenu ještě v tomto blogu pokračovat a obačs sem něco dát, nebo už ho zrušit. Není to žádné rozhodnutí, jen bych byla ráda, kdyby se k tomuto někdo vyjádřil. Byla bych moc ráda za každý váš názor.
Děkuji Irma-blunk

New design by Corny-earth

11. listopadu 2007 v 18:45 | Irma-blunk
Po dlouhé době tady mám new design. Tento překrásný design je od Corny-earth. Je fakticky moc hezký a velice za něj děkuji.
Náhled: ↓

Ceny za 1. místo v SONB

24. října 2007 v 20:46 | Irma-blunk
Soutěž SONB byla předčastně ukončena, tak jsem se umístila na prvním místě =) Všem co pro mě hlasovali moc děkuju! Moc si toho vážím......

Mám postoupit v SONB?

22. října 2007 v 22:52 | Irma-blunk
Jestli chcete, abych postoupila v SONB tak pro mě klidně hlasujte.... Budu ráda za všechny hlasy!
Děkuji Irma-blunk
Zde hlasuj....
 
 

Reklama