Leden 2007

Krása není všechno III.

31. ledna 2007 v 22:36 | Irma-blunk |  Krása není všechno
Když se Michael obléknul, tak zamířil k Irmě. "Tak kam půjdeme?" Optala se Irma. "Můžeme jít do cukrárny, dělají tam skvělé poháry." Navrhnul, i když už byl rozhodnutý, že tam půdou. "Tak jo jde se." Irma po boku Michaela vyrazili směr cukrárna. Když vešli do cukrárny, tak tam byl jeden volný stůl těsně u okna. Irma a Michael si sedli naproti sobě. "Co si dáte?" Zeptal se číšník. "Já si dám zatím jenom kafe a ty Irmo? Co si dáš, zvu tě." "Tak já si dám pomerančový džus." Řekla. Číšník odešel s objednávkou. "Já si dojdu jenom na záchod, hned jsem zpět." Michael vstal a odešel, ale jiným směrem něž jsou WC. Irma si toho všimla, ale nevěnovala tomu moc velkou pozornost. Po chvíli donesl číšník pití a hned po něm Michael a byl celý rozesmátý. "Co se stalo tak vtipného?" Optala se ho. "Ale nic jenom jsem srazil nějakou malou holku. "Aha, tak to jo a ty jsi byl na záchodech?" Michael se na ní nechápavě podíval. "Jo vždyť jsem ti to říkal." Odpověděl a napil se kávy. "No jen to, že jsou záchody támhle a ty jsi šel na druhou stranu. "Jo? Ale tamhle jsou taky." Řekl nejistě. Irma mu sice nevěřila, protože tuto cukrárnu velice dobře znala a věděla, že tady je jenom jeden záchod a to támhle těsně před nimi, ale už to dál neřešila. Michael a Irma si dobře popovídali, ale to už se blížila pátá hodina a Irma musela jít domů, ale předtím se ještě musela stavit u Cornelie. "Michaeli, já už musím jít domů." "Jo aha, tak uvidím se zítra jo." "Jo, tak ahoj." Pozdravila ho a vyšla ven. Ještě jednou se otočila a najednou se kolem Michaela shromáždila jeho parta a něčemu se smáli. Ale to Irma už raději šla. ¨
Před Corneliiným domem. "Crrrrrr." Rozléhá se zvuk zvonku a za chvilku vychází Cornelie. "Ahojky Corny." Pozdravila jí. "Ahoj Irmo, tak co Michael?" Už ze začátku vyzvídala. "Jo dobrý, byli jsme v cukrárně. Bylo to super, ale něco se mi nezdálo, ale to je jedno." Povyprávěla to Cornelii. "To ti přeju." Řekla. "Jo a ještě jsem ti přišla říct, že k nám pozítří přijedou známí rodičů a budou u nás asi týden. Tak ti je představím." "Tak jo. Hele Irmy já už musím jít, mamka zuří, že mám bordel v pokoji, tak zatím ahoj a zítra ve škole." Rozloučila se. "Ahoj, zítra." Irma ne Cornelii mávla a šla domů. Když přišla domů, tak na ní vyjela mamka, kde se zdržela tak dlouho, že o tom nevěděla. "Mami, byla jsem, ….byla jsem v cukrárně. A já neplánovala tam jít, ale nějak se to nachomítlo." Řekla. "Jo a nezapomeň, že pozítří přijedou ti známí a nakonec s sebou berou svého syna. Tak nezapomeň, že budete s Chrisem jeden týden spolu v pokoji. "O ne, to bude něco." Řekla. Mamka se rozesmála. "A jdi se učit, zítra je škola." "Jasně mami, tak já jdu." Odpověděla a šla k sobě do pokoje, kde přemýšlela o té návštěvě. To by mě zajímalo, jak se ten jejich syn jmenuje. Pomyslela si….
Pokračování příště….

Spřátelený blog s Wilinkou

31. ledna 2007 v 20:23 | Irma-blunk |  Spřátelené blogy
Mám nový spřátelený blog s Wilinkou. Je moc pěkný tak jestli chcete, tak se na něj můžete podívat, když kliknete ZDE!
Děkuju.

Krása není všechno II.

31. ledna 2007 v 13:48 | Irma-blunk |  Krása není všechno
Další den bylo ošklivě. Pršelo a do toho ještě mlha, ale Irmě to vůbec nevadilo, protože dneska´uvidí opět Michaela. Cestou do školy na něj pořád myslela a vzpomínala na to, jak jí včera pozdravil. Před školou potkala Cornelii, tak šli spolu dovnitř. Holky si spolu povídaly, v tom na ně někdo zapískal. Cornelie a Irma se otočily a uviděly Michaela, který se k nim připojil. Cornelie jakoby věděla a šla ke skříňkám sama. "Ahoj Irmo." Pozdravil jí Michael. "Jé ahoj Michaeli." Vykoktala ze sebe. Michael se na ní podíval. "Něšla by jsi dneska po škole někam?" Zeptal se nejistě. "Jo jasně. Tak po škole na mě počkje tady a domluvíme se kam půjdeme." "Tak jo zatím čau." Mávnul na ní a odešel. Irma celá šťastná běžela ke Cornelii. "Corny, že nevíš co se mi řekl Michael?" Zářila Irma. "Ne nevim, Michaelovi uklétly včely?" Popichovala jí Cornelie. Irma se na ní upřeně podívala. "Odpoledne jdu s Michaelem ven. No není to úžasné?" Irma div nelítala radosti. "No vidíš to Irmy, ty jdeš s klukem ven, ale makej nebo příjdeme pozdě na hodinu." Cornelie zavřela skříňku a čekala než se Irma přezuje. Celý den ve škole byla Irma pěkně zasněná. O zeměpise byla zkoušená, tak když se jí učitelka zeptala kde je Nový Zéland, tak řekla že je u Afriky. Učitelka se z ní zhrozila a posadila jí s pětkou. A takhle mimo z toho rána byla všechny hodiny.
"Hej Corny, nevíš za kolik zvoní?" Zeptala se Irma. "Nevim to přesně, ale myslim že za 10 minut zvoní." Odpoveděla a dále se věnovala opisování zápisu z tabule. Irma se zděsila. Už za 10 minut na ní bude čekat Michael. Kam to jenom půjdeme? Myslela jsi a ani nevnímala to, že jí pan učitel napomíná, že si určitě nenapsala ani nadpis. "Slečno Lairová! Píšete si?" Učitel k ní přišel a podíval se jí do sešitu. "Pardon pane učiteli, já jsem se nějak zamyslela. "To jsem si všiml, ale teď už piš." Dopověděl a odcházel zpět k tabuly. Irma se snažila na Michaela už nemyslet a vnímat okolí kolem sebe. "Crrrr." Zazvonilo a Všichni vylétly ze třídy jako když hoří. Irma šla na smluvené místo, kde má čekat na Michaela. Čeká 5 minut, 10 minut. Mezitím se šla obléknou a řekla si, že jestli do pěti minut nepříjde, tak že půjde domů. Irma se oblékla a když vycházela z rohu, tak do ní někdo narazil a ona spadla na zem. "Promiň." Omluvil se jí Michael. "Myslel jsem, že už tě nestihnu, musel jsem dopočítat jeden příklad, jinak bych nemohl domů." Vyhrkl ze sebe důvod proč se opozdil. "Jo to je v pohodě, tak jdeme?" Zeptala se. "Jo jasně, jenom se obléknu, tak počkej." Odpoveděl a zašel někam ke skříňkám.

Otázka.

30. ledna 2007 v 23:16 | Irma-blunk |  Novinky
Ahojky chtěla jsem se vás zeptat jestli zde mám také zobrazovat statistiky. Jestli jo tak buďto piště do komentářů a nebo hlasujte v anketě.
Moc děkuju.

Nejlepší ksichtíky

28. ledna 2007 v 21:48 | Irma-blunk |  Obrázky
Tady jsem vybrala to nejlepší z ksichtíků, co udělali lidičky ze seriálu w.i.t.c.h. =))

Omluva

23. ledna 2007 v 22:33 | Irma-blunk |  Novinky
Ahojky, chtěla bych se vám omluvit, že sem nevkládám žádné články ani obrázky. Jelikož jsme v 9. třídě, tak se musím docela snažit, ale budu se snažit sem něco vložit. Doufám, že mě chápete.
Děkuji Irma-blunk.

Obrázky Cornelia1

4. ledna 2007 v 20:02 | Irma-blunk |  Cornelie

Witch

4. ledna 2007 v 20:01 | irma-blunk |  Obrázky

Taranee obrázky

4. ledna 2007 v 19:57 | irma-blunk |  Taranee
Jehé Taranee!!!!

Nový design

2. ledna 2007 v 19:22 | Irma-blunk |  Novinky
Ahojky. Mám trochu jiný design, je do mojí nejlepší kamarádky Cornelie Hale. Tak prosím hlasujte v anketce, jestli se vám nový design líbí. Podle mě je to nejkrásnější v celé galaxii.
Děkuju.

W.i.t.c.h. 1

2. ledna 2007 v 1:15 | Irma-blunk |  Obrázky
Tady jim to sluší, že jo??? Hlasujte v anketě!!!!

Irma obrázečky

2. ledna 2007 v 1:12 | Irma-blunk |  Irma
No konečně jsem se dokopala k tomu, abych jsem něco vložila na můj blog.